Strona zbawienie.pl Dla tej przyczyny Jezus przyszedł na świat Dla tej przyczyny Jezus przyszedł na świat Dla tej przyczyny Jezus przyszedł na świat Dla tej przyczyny Jezus przyszedł na świat Dla tej przyczyny Jezus przyszedł na świat
Bóg chce aby wszyscy ludzie byli zbawieni
arrowStrona główna
szukaj...
Menu serwisu
Strona główna
Glosariusz
Przydatne strony
Księga gości
Kontakt
Ankiety
Szukaj
Tematyka
Artykuły
Publikacje
Pytania i odpowiedzi
Studium
Redakcja poleca
Poezja
Świadectwa
Najwięcej czytane

Zachęcamy to podzielenia się uwagami, komentarzami dotyczącymi szczególnie treści zawartych na stronie http://www.zbawienie.pl, zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Zarówno propozycje pytań jak i słowa konstruktywnej krytyki są mile widziane. Mogą to być również refleksje dotyczące własnego doświadczenia wiary w Boga oraz wrażeń z lektury Pisma Świętego.

Autorzy strony http://www.zbawienie.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi, a także nie utożsamiają się z każdym poglądem, zamieszczanym przez użytkowników w księdze gości. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.

Jest już 140 wpisów w księdze gości.

Strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>

Nick/ImięTreść
JOLANTA
Lokalizacja LUBLIN
Dodany: śro, 11 sty 2006, 22:46:40
Wielkie dzięki za tę stronkę. Poza treścią opartą na Piśmie Świętym,rzetelną wiedzą, bardzo podoba i się jej styl: miły, łagodny bez napastliwości i oczerniania innych wyznań. Chciałabym tylko aby zawierały jesze więcej artykułów. Nie wiem też jak mogłabym się zarejestrować-brak informacji. Pozdrawiam całą redakcję stronki, chętnie ją odwiedzam- Jola
Komentarz administratora:
Bardzo nam miło, że treści zawarte na tej stronie są dla nich wartościowe. :) 
Staramy się systematycznie dodawać nowe, ciekawe tematy. 
Na tej stronie nie można się zarejestrować gdyż z naszego punktu widzenia nie ma to sensu. Wszystkie treści są publicznie dostępne w takiej formie jak widać na stronie.
jolanta321@wp.pl
BartekDodany: nie, 14 sie 2005, 14:02:43
Bardzo fajna stronka - wytrwałości dla autora !!
KrzychDodany: śro, 6 lip 2005, 01:10:09
Mi się bardzo podoba że tu nie ma trójcy, bo jej nigdzie nie ma. Podobnie z czyśćcem :)
ŁUKASZDodany: czw, 27 paź 2005, 22:17:30
BARDZO SIĘ CIESZĘ ,ŻE UKAZAŁA SIĘ TA STRONA MOŻNA SIĘ DUŻO DOWIEDZIEĆ.ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA STRONY {adres znany redakcji} :)
agap
Lokalizacja Łódź
Dodany: śro, 11 sty 2006, 22:47:14
Strona interesująca ,ale wydaje mi sie ,ze dużo przejeliscie od Ś.J ( krytyka K.K i nie wiara w duszę nieśmiertelną ,trójcę i królestwo na ziemi )czekałam aż przeczytam o 1914 roku ale mile sie rozczarowałam .To tyle na razie
Komentarz administratora:
Według naszej wiedzy na tej stronie staramy się unikać krytyki w stosunku do K.K. ani jakiego kolwiek innego ugrupowania religijnego. Nie mniej jednak pewnych faktów historycznych z dziejów chrześcijaństwa nie sposób uniknąć. Nasze zrozumienie prawd biblijnych czerpiemy bezpośrednio z Biblii, a nie z nauki żadnego z kościołów. Chcemy pokazać nauki, które mają solidne podstawy w Słowie Bożym.
leokadiaDodany: śro, 11 sty 2006, 22:50:56
Jak możecie tak się zachowywać :(
Komentarz administratora:
Zachowywać jak?
kiwnieszDodany: pią, 6 maj 2005, 23:00:01
Myślę, że w ankiecie jest źle skonstruowane pytanie (Czy wierzysz, że Biblia to natchnione słowo Boże?). Jeśli ktoś wie, że Biblia nie jest natchnionym słowem Bożym, to dlaczego w pytaniu jest słowo "wierzysz" i brzmi to w następującym rodzaju np. czy ty wierzysz, że 2+2=4. Ile osób w to wierzy a ile niewierzy. Według mnie to nie ma nic wspólnego z wierą, lecz z wiedzą. :?
PawelDodany: sob, 30 kwi 2005, 21:47:23
Proszę panstwa, przeczytałem wasz artykół gdze są umarli i niestety ale mylicie sie w szczegolnosci co do manuskryptów.Na pojęcie piekła w Nowym Testamencie używamy dwóch wyrazów hades i gehenna.Pierwsze jest miejscem tymczasowego spoczynku dusz zmarłych a drugie ostatecznym ich unicestwieniem.Przecież Chrystus bedąc w grobie nauczał dusze w wiezieniu (w hadesie) aby ci ktorzy umarli przed Chrystusem od czasow Noego mieli taka sama szansę zbawienia jak my dzisiaj.Gehenna ma miejsce dopiero po millenium,kiedy szatan bedzie uwolniony na krótki czas: Objawienie 
10,7. W czasie owych 1000 lat nie bedziemy już w naszych ciałach bo każdy przejdzie już przez pierwszą śmierć to znaczy śmierć ciała.Ci tzw.umarli w czasie milenium są umarli duchowo poniewaz wciąż grozi im druga smierć która jest śmiercią duszy czyli gehenną co tak naprawdę oznacza to że niektórzy z nich znikną z powierzchni tak jakby nigdy nie istnieli. Ich dym unosi się w góre na wieki bo zostały raz na zawsze obrócone w pył przez jezioro ognia Objawienie 20(14,15)Jeżeli ktoś myśli że będąc w niebie zobaczy swojego wójka smażącego sie na grilu, to sie zawiedzie bo jego dusza zaginie razem z jego pamięcią.Każdy posiadając dobry,powtażam dobry concordance może to wszystko sprawdzić i zweryfikować.
immlai@up.pl
GrazynaDodany: czw, 28 kwi 2005, 21:52:16
Dużo cytatów z Biblii, to bardzo chwalebne.Ale kim jesteście, jakie reprezentujecie wyznanie? Nie mogłam się doczytać. :?
Komentarz administratora: Intencją naszej strony jest prezentowanie tego co Bóg chce poprzez Swoje Słowo przekazać ludziom, jaki ma plan wobec ludzi, jak można się do niego zbliżyć, a nie doktryny żadnego z kościołów czy denominacji religijnych. Pismo Święte uczy, że zbawienie jest przez wiarę w Boga i Jego Syna Jezusa. Przynależność do żadnej religii lub jakiegokolwiek kościoła zbawienia nie gwarantuje. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy na co dzień wykonują rozmaite zawody, a w czasie wolnym z wiarą i nadzieją studiują Słowo Boże. Nie preferujemy żadnej religii tylko Biblię. Jeżeli ktoś chce nawiązać kontakt, porozmawiać, to jest taka możliwość.
dudi
Lokalizacja Slw
Dodany: śro, 27 kwi 2005, 22:48:36
Pozdrawiam Bardzo fajna i ciekawa stronka o prawdizwie chrześcijańskim charakterze. Pozdrawiam i życze wielu Błogosławieństw w Panu.
dudess@o2.pl
Powered by AkoBook V3.42
Dodaj witrynę do ulubionych
Dodaj stronę do ulubionych
Ustaw jako stronę główną